קורסי מיכא"ל לחברות פרטיות וציבוריות

רציונאל שיטת מיכא"ל לארגונים

אנשי מיכא"ל מצטרפים לדעתם של מדעני מדעי ההתנהגות, הטוענים כי רוב בני האדם מנצלים חלק קטן מהפוטנציאל הטמון בהם, ללא קשר לתפקידם המקצועי או האישי.
בראייה ארגונית-עיסקית, ארגון המורכב מעובדים ומנהלים שאינם מממשים את יכולתיהם, אינו מממש את יכולותיו אף הוא. 
המחיר הכלכלי, האנושי והארגוני הוא רב מאד, ולעיתים הוא מכריע מחלקות/ אגפים בארגון, ואף את הארגון כולו. 
במיכא"ל פותחה השיטה לפיצוח הקוד אשר יביא לכל עובד ומנהל, בכל ארגון ובכל חברה, למצות את כישוריו האישיים, הניהוליים והמקצועיים באופן דרמטי, עיקבי ויציב לאורך זמן.
שיטת מיכא"ל מתמקדת בצירי פעולה מרובים אשר באים להציג את העובד בארגון בצורה שונה לחלוטין, לא אחת, הפוכה לחלוטין מכל קונספציה מקובלת או מתפיסה ניהולית רווחת. 

תחומי הלימוד 

בקורסי מיכא"ל נלמדים למעלה מ- 70 תחומי לימוד בצורה חוויתית, מאתגרת ובלתי שגרתית, אשר מטרתן להביא את הלומד לתפיסה שונה בתכלית של תפקידו, ולערער באופן מבוקר כמה תפיסות מסורתיות אשר אינן רלוונטיות לעידן בו אנו חיים כיום, ומקורן, כפי הנראה, בתפיסות מסורתיות הנוגעות לעבודה ולניהול בארגון. בין שאר הנושאים, נלמדות מיומנויות קריטיות להצלחה בעידן המידע, מיומנויות למידה והעברת מידע חדשות ומהפכניות, שיפור דרמטי ביכולת היצירתית וביסוס מנגנון פעולה עצמי להתמודדות עם שינויים על מגוון סוגיהם.

לשם ההמחשה בלבד, להלן רשימה חלקית של תחומי הלימוד:

  • יצירתיות ניהולית להתמודדות עם שינויים
  • ניהול קוונטי מותאם למאה ה-21
  • ביטוי עצמי
  • קבלת החלטות בתנאי אי-ודאות משתנים ומצבי לחץ
  • לוגותרפיה
  • ניהול זמן בשיטת מיכא"ל
  • ועוד… 

שיטת מיכא"ל אינה מאמינה בלימוד תיאורטי אשר אינו מומחש בעבודה מעשית. כל עקרונות מיכא"ל אינם מועברים בצורת הלמידה המוכרת, אלא, באופן חוויתי, עצמאי ומיוחד, אשר מעביר את הלומד חוויות יחידות מסוגן ומפתיעות, הקודמות ללמידה עצמה.

מנהלי הדרכה, פיתוח ארגוני ונציגי ארגונים  מוזמנים לפנות אלינו לתיאום מפגש היכרות עם מנחה מיכא"ל. לפנייה, לחצו כאן.